Empero EMP.60.60.02 Tek Kapılı Derin Dondurucu 140 Lt. – 60x60x82
- Açıklama
- Değerlendirmeler (0)
- Taksit Seçenekleri
- Gönderim Süreci
Açıklama
Empero EMP.60.60.02 Tek Kapı Tezgah Tipi Derin Dondurucu
Genel Özellikler
- Marka: Empero
- Model: EMP.60.60.02
- Gövde: Paslanmaz çelik
- Soğutma Sistemi: Fanlı soğutma
- Kapak: Yaylı menteşeli çarpma kapak
- Kompresör: Sökülebilir, havalandırmalı
- Gaz Tipi: CFC Free, R-290 A
- Yoğunluk: 40 kg/m³
- Elektronik Kontrol: Sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge
- Defrost Özelliği: Otomatik su buharlaştırmalı
- Çalışma Aralığı: -18 °C ~ -20 °C
Teknik Özellikler
- Elektrik Gücü: 220–230V / 1+N / 50–60 Hz
- Güç Tüketimi: 0.3 kW